A psziché titkai

Megéri-e jónak lenni? Megéri-e jónak lenni?
Világ életemben JÓ akartam lenni. Mindig. Mindenkihez. Segíteni ahol lehet, támogatást nyújtani, és soha nem mondani NEMET.... (tovább)
Elmentél, mégis itt maradtál... Elmentél, mégis itt maradtál...
Drága nagymamám, aki oly sokat jelentett nekem, tavaly áprilisban meghalt. Hirtelen ment el, olyannyira, hogy talán a mai... (tovább)
Bolondok  hajóján Bolondok hajóján
Sokan nem is tudják, mennyi ember él valamilyen pszichés betegséggel. Ez az én történetemnek a kezdete. Már ovis koromban sem... (tovább)
Amikor rájöttem, hogy erős vagyok… Amikor rájöttem, hogy erős vagyok…
Millió fekete ruhás ember között érkeztem a ravatalozóhoz, ahol már csak engem vártak. A család egy emberként lépett a... (tovább)
Élni vagy meghalni? Élni vagy meghalni?
Mit tegyek? Végső elkeseredésemben írom ezt, hátha valaki tud nekem segíteni vagy tanácsot adni... Nem tudom, hogy... (tovább)
Depresszió, magány, gyász, félelem és egyéb démonok… Depresszió, magány, gyász, félelem és egyéb démonok…
„Az elme szörnyetegei sokkal rosszabbak azoknál, amelyek valóban léteznek. A félelem, kétség és gyűlölet több embert... (tovább)
A testem jelzéseire mi lehet a gyógyír? A testem jelzéseire mi lehet a gyógyír?
Mit tehetek, ha elhízás és pánikrohamok formájában segítségért kiált a testem, de én nem értem, hogy mit szeretne? Hogyan... (tovább)
Bizalom Bizalom
A bizalom olyan dolog, ami ha hiányzik egy kapcsolatból, akkor az nem jó. Akkor szakítani szoktak, vagy összeveszni, vagy... (tovább)
Mindenki arra törekszik, hogy a lehető legjobban élje le az életét. Vajon jól csináljuk? Mindenki arra törekszik, hogy a lehető legjobban élje le az életét. Vajon jól csináljuk?
Sok cikket olvashatunk, amelyek így vagy úgy jobbá, szebbé, könnyebbé stb. teszik az életünket és sok elfogult ember, aki... (tovább)
Azok a boldog gyermekévek Azok a boldog gyermekévek
Miért ilyen nehéz minden? Hirtelen felnövünk, és vége annak a bizonyos tündérvilágnak, amiben éveken keresztül éltünk.... (tovább)
Élj! Élj!
Az emberek sokszor elfelejtik, hogy nincs késő újrakezdeni és tanulni a hibákból. Ez annyira szomorú, főleg, ha a vége... (tovább)

1 2 3 4 5 6 7


FIGYELEM!
Egy nagyon rövid kérdőív kitöltésével LCD televíziót vagy vásárlási utalványokat nyerhetsz!
Ha időben jelentkezel a játékra, nyerési esélyed többszörös lesz!
Kattints a képre, és regisztrálj, hogy nyerhess!

Nyereménytár




Minden jog fenntartva © 2010, www.testunklelkunk.hu | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Kapcsolat: info (kukac) testunklelkunk.hu